Otóż kupiłem sobie wersję pudełkową Cossacks III ;) i wszystko fajnie pobrałem, zainstalowałem ale gdy włączam kampanię to mam 6 fps... :(
Przy moich parametrach myślę że to trochę nie możliwe.
Odpalałem na karcie graficznej osobno tej i tej i nic. Dodam że kolega ma 6 letniego lapka (też mam) i jemu działa na 30-40 fps'ach.
Jeśli ktoś by mi mógł pomóc z góry dziękuję :D