Nowa edycja dobrze znanego nam wszystkim tematu
Każdy zna zasady - wrzucamy tutaj informację o tym jaki telefon posiadamy oraz jak się go użytkuje i ewentualnie na jaki z niecierpliwością czekamy Ja zacznę:
Obecnie mam iPhone 8 64GB, użytkuje się dobrze, bateria starcza na dwa pełne dni dość intensywnego używania, nie miałem żadnych problemów