Nie obchodzi mnie co o mnie myślicie i jak mocne i wysokie jest wasze ego co do mojej osoby. Dla mnie liczy się tylko interes i dobro serwera. A nawet mogę więcej powiedzieć że to będzie korzystne dla mnie i dla właściciela serwera. Także muszę przywołać ciebie do porządku i niestety taka osoba jak ty która daje muta praktycznie za nic i wymyśla że ludzie się nabrali ? To gdzie Pan był żeby sprecyzować takim osobą odnośnie charakteru gry i regulaminu którzy przed przystąpieniem do gry powinni się z nim zapoznać . Wy jako administracja jak już dobierzecie się do koryta to strasznie argumentujecie i wyolbrzymiacie na inne osoby. Nie potraficie znaleźć złotego środka na to wszystko. Czasem nawet kategoryzujecie grę na wasz własny użytek czyli powiedzmy jesteś teraz zagrożony i ta twoja opinia powinna być przede wszystkim wystarczająca spokojna a ma trochę charakter obraźliwy na mój temat cytuje "Wiek niestety nie pokrywa się u Ciebie z dojrzałością" to jest twój pierwszy błąd jeżeli tak podchodzisz do gracza który jest sfrustrowany bo coś mu nie wyszło to w tym momencie powinieneś zostać zawieszony jako administrator. Bo banować graczy to jest łatwe, trudniej jest zrobić tak by po takiej karze wracali z powrotem do gry i cieszyli się nią. A przede wszystkim być trochę wyrozumiałym, a nie mścić się na graczy bo coś w życiu prywatnym wyszło nie tak.