Moja propozycja jest tak żeby dać nieskończoność "zapasowej amunicji".
Czyli jest na początku 30/90 po wystrzeleniu przeładowuje się i jest 30/60.
W mojej propozycji chodzi o to żeby po wystrzeleniu i przeładowaniu dalej było 30/90,żeby to 30/90 się nie kończyło.