Witam chciałbym zapytać czy admini to jeszcze istnieją na tym serwerze bo gram duzo czesto ale jest taki nie ład i tyle osób na jakiś aimach wbija nawet w topie z 3,4 by sie znalazło po resecie a admina jak nie było tak nie ma a gram codziennie i nie ma nawet komu tego zgłosić :) Moze przda sie jakas pomoc?