Witam, wspominałem już dzisiaj o tym Nesty'emu ale podzielę się tym również tu. Chodzi o to, że np. F.R.A.G.E.R nie może mieć perka Tajemnica Generała, ale jeżeli ktoś gra inną klasą i trafi mu się ten perk, to normalnie może zmienić klasę na F.R.A.G.E.R.A i grać z tym perkiem, dlatego proponuję wgrać takie coś żeby po zmianie klasy perk się automatycznie wyrzucał.
Nie wiem czy to się przyda bo się na tym nie znam:
http://amxx.pl/topic/45565-wyrzucenie-perku-podczas-zmiany-klasy/
pozdrawiam:)