Witajcie ponownie. Mam do Was takie pytanko. Otóż znalazłem na kompie starą paczkę surf i wgrałem ją na serwer. Niestety po wejściu na serwer ukazuje się na środku ekranu (jak admini piszą say_team: @@r Cele. Itd) Zapraszamy na forum >forum<. Problem tkwi w tym, że bardzo dawno nie zajmowałem się plikami do serwera cs 1.6 i nie pamiętam jak się to zmieniało/usuwało. Prosiłbym o pomoc tych którzy wiedzą jak to rozwiązać. Zbędne są komentarze typu: Idiota nie umie postawić serwera itd.
Dziękuje i pozdrawiam sNaxu.