Siemka gdy wchodzę do gry widzę wszystkie serwery fragujemy.com tylko nie zm może mi ktoś pow czemu i dlaczego tak mam ? i jak to naprawić ? :P z góry dzieki :P gdy próbuje się z nim połączyć to tak jak by w ogóle on nie istniał chodź jest włączony... sprawdzałem czy jestem banany to moje ip 80.50.121.234 jak widać nie jestem nie mam pojecia o co chodzi :P