Siema. Mam pytanie . Probuje zagrac w gre ,,Metro Last Lgiht,, , ale mam problem. Gra zostala zainstalowana w 100% , ale gdy probuje wlaczyc gre , to mi aktalizuje , lecz , gdy konczy aktualizowac napisane jest ,,aktualizacja przerwana,, Resetowalem kompa , instalowalem gre na nowo i nic . Prosze o pomoc.