Witam nawiązuje się do tematu z linku poniżej
http://fragujemy.com/topic/19795-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%A4%D6%BC%D7%90%D6%B8%C5%84-%D7%93%D7%A2%D7%9D-%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A0%D7%93%D7%9C/
I chciałem wam przedstawić Moją Córe ;) Abigail Która nas zaskoczyła 17 września :)
Jest Malusia ^^ No i wagą nas zaskoczyła bo tylkoo 2750 ale 10 wyrwała ;)
Wybaczcie za Spam :)