Jak wiecie po aktualizacji steam jest problem komunikacji z graczami ponieważ jak gracz ze steam mówi to gracz nonsteam nie słyszy go tylko charczenie i wtedy gracze maja pretensje typu "Zamknij mordę bo wk******".
Wiec wpadłem na pomysł dodania łatki które pozwalają na komunikacje graczy steam z nonsteam, która znajduje się na stronie hostingu.
To tyle z mojej strony. Pozdro