"Mafia: The Old Country"
Doskonała informacja dla fanów serii Mafia. Świat obeszła informacja na temat premiery najnowszej odsłony gry, współtworzonej przez Hangar 13 oraz 2K Games. Zapowiedź miała miejsce w trakcie trwania gali Gamescom Opening Night Live, która odbyła się w Kolonii.
___________
Co wiemy na temat premiery?
___________
Premiera zdaje się być idealnym momentem do kultywowania świetności serii, która zdobyła uznanie wśród milionów graczy na całym świecie. Tym razem "The Old Country" ma zabrać nas do słonecznej , przesiąkniętej mafijnymi porachunkami Sycylii XX wieku. Według twórców, w grze nie będzie brakować brutalności, akcji, a przede wszystkim bogatej warstwy fabularnej. Przestępczość zorganizowana ma towarzyszyć graczom na każdym kroku, utwierdzając ich w przekonaniu, że nowy odłam serii był warty oczekiwania.
___________
Zapowiedź prezesa i zwiastun
___________
"W pierwszych trzech odsłonach serii wprowadziliśmy graczy do brutalnego świata mafii, a każda z części osadzona była w innych czasach" – powiedział Nick Baynes, prezes Hangar 13. "W 'Mafia: The Old Country' wracamy do korzeni serii, za które fani pokochali poprzednie odsłony. Oferujemy bogatą, liniową narrację pełną klimatu klasycznych filmów gangsterskich, przedstawioną w niesamowitej, nowej scenerii, tworząc zwartą i spójną całość wraz z wciągającą rozgrywką.”
Co sądzicie na temat tego krótkiego, nie zdradzającego zbyt wielu szczegółów trailerze? Co się Wam w nim spodobało, a co nie? I przede wszystkim - oczekujecie nowej części Mafii, czy nie jesteście zainteresowani nadchodzącym tworem ze stajni Hangar 13 i 2K Games?