Skocz do zawartości
  • Postów

    4
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Monetkouer

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Monetkouer

  1. Mam nadzieje że nasze kilkanaście namiotów z amunicją i namiot od administracji się zwrócą. A także sandking , x2 buffy , x2 radiolki , sentiniel , huntley wrócą. :)
  2. Monetkouer

    [KOSZ] Problem

    Witam szanowną administrację. Baza nam dosłownie wyparowała. Nie miną 1 mieś a my jej już nie mamy straciliśmy pojazdy i inne cenne rzeczy. Domagam się szybkich wyjaśnień. Grupa 4DSZIMR Pozdrawia.
  3. Monetkouer

    [KOSZ] Uwaga

    Mam małą uwagę. Jest wiele sposobów na kopiowanie przedmiotów prawda ? Tak sam znam kilka i myślę że przydało by się jakieś zabezpieczenie. Niestety sam żadnego nie znam lecz wiem iż jakiś serwer taki posiada.
  4. Monetkouer

    [KOSZ] Propozycja

    A ja wręcz przeciwnie ponieważ. +Szybko zbierzesz wszystko uciekniesz +Zbierzesz weźmiesz broń zabijesz +Zbierzesz i wbijesz z kumplami do samochodu Ale raca są minusy -Ktoś cię owali w sekundę Ale jednak myślę że to będzie wielki plus. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności