Refleks w csgo, jest jednym z fundamentow gry. Bez niego druzyny nie zabijaly by tak dynamicznie, i nie widzieli bysmy spektakularnych strzalow chociazby z awp. Bycie sniperem rowna sie duzy refleks i szybkosc do czego dochodzi myslenie i movment. Dzis zajmiemy sie tylko refleksem.
Pierwsza rada do poprawienie refleksu jest granie w gry typu Osu czy tez po prostu inne gry zręczniosciowe. Moze to byc csgo na mapach, bo w koncu to o refleks w csgo nam chodzi.
Osu - darmową grą rytmiczną na pc, bardzo prosta i zarazem bardzo poprawia refleks.
Druga rada to mapy poprawiajce refleks np. AWP Double Doors Training mapa ta pozwala mniej wiecej wyczuc przebiegajacego przeciwnika na midzie.
AWP Double Doors Training - link do mapy http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=285709994&searchtext=AWP+Double+Doors+training
Fast Aim/ Reflex training - link do mapy http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=368026786&searchtext=fast+aim%2Freflex+training
Nastepna rada to po prostu granie, trening czyni mistrza jesli pogramy dlugo na deathmatch czy 1v1 arenach, ten refleks na pewno sie poprawi, moge tu mylic z pamiecia miesniowa ale wedlug mnie to jedno i to samo. Jesli bedziemy duzo grac, bedziemy dobrze grac, mapki zalaczone powyzej moga pomoc rozgrzac sie przed starciem z zywym przeciwnikiem na arenach czy innych trybach. Takie jest moje zdanie to jakby szukanie drog na skroty, grajcie a bedziecie lepsi, ogladajcie prosow, szukajcie roznych pro tipow a na pewno osiagniecie wymierzony przez was prog
Strona do sprawdzenia refleksu:
http://webfactory.hanzo.eu/czas-reakcji-test/
Moja średnia: 0.227 s
Najlepszy wynik 2/4: 0.215 s
Dziekuje za przeczytanie poradnik moze nie jakis super pro tipowy ale przynajmniej swoj refleks sprawdzicie