-
Witam strzeliłem dzisiaj HS typowi z mojej drużyny bo mi podszedł było to pierwszy raz od kad wbiłem na serwer i nie wiem dlaczego odrazu dostalem bana powiniście zmienić tego automatycznego bana ponieważ nie działa on poprawnie. Dziękuje Urek00 oraz Pozdrawiam.
-
Serwer: TeamPlay Wpisany tytuł: ✿ Urek00 ✿ a powinno być Urek00 STEAM_ID:STEAM_0:1:84237893 Na jaki okres czasu został zakupiony V.I.P:30dni Uwagi: Brak.
-
Twój nick podczas gry: Fragujemy.com OstrozNiePacze " teraz " Kamil Nick admina podczas gry: Fragujemy.com OstrozNiePacze, pijany mistrz Dlaczego składasz skargę: Poniewaz dostałem za długiego bana i chcę o skrócenie. Opis sytuacji: Wbiłem na serwer pod Nickiem " Fragujemy.com OstrozNiePacze " i dostałem bana na 1 dzień od OstrozNiePacze podszywanie się pod admina a pan pijany mistrz dodał 5 dni do tego ;-; Dowód: Source Ban można sprawdzić.
-
Postów
3 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Urek00
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
