-
SIema. mam problem z wejsciemna serwer. otoz nie moge na niego wejsc pisze mi ze rozlaczono z serwerem kicker. CO mam zrobić mam tu VIPA kupionego na 3 miesiace ,
-
Postów
2 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
radler
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
