-
297..:)
-
289..:)
-
Mam problem.. Ostatni raz głosowałem 25 września, około 20:15... od tamtej pory nie mogę zagłosować, pisze mi.. "Możesz głosować tylko raz dziennie", dlaczego ?? Kod wpisuję prawidłowo.. :( :D
-
Tak, była grana.. myślę że graczom się spodoba. :)
-
Ja proponuję dodać mapę de_office_rats ... :) Mapa w stylu rats i cs_office. Małe postacie graczy i duże odległości, jak na rats'a przystało. Znajdziemy tam regały z książkami, szyb wentylacyjny i drabinę. Jedyny BS znajduje się blisko respawn'u drużyny CT (na biurku obok monitora). :D A tu kilka zdjęć.. Mam nadzieję, że zostanie dodana. :P
-
Grałem przed chwilą na de_survivor, muszę powiedzieć że ma super klimat..
-
278..:D
-
274..
-
267..:-) Już 11 pozycja.. Oj spadamy, spadamy.:-(
-
266...Pozycja w rankingu: 9 ..!! :D
-
Mi brakuje tutaj mapy cs_alpin, kiedyś jeśli dobrze pamiętam grana była dość często.
-
+1 :D
-
260..!! :D
-
256.. + 10 miejsce.. :D
-
+1.. :D
-
Postów
37 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
DuD3K.
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
