Siema. Są wakacje, więc dodatkowa kasa zawsze się przyda :) Dla wszyskich chętnych na łatwy i prosty zarobek zapraszam. Tłumacze na czym to polega. Rejestrujesz się, wypełniając ze 3 pola, potwierdzasz maila i logujesz się na swoje konto. Gdy już jesteś na stronie możesz rozpocząc proste zarabianie. Za zadanie masz przepisywanie tekstu z reklam, 1/2 zdania i za to pewna kasa trafia do Twojeg portfela :) Rejestracja tu: http://przepisuj.pl/?action=register&r=2601 Jeśli czegoś nie wiecie to śmiało pytać :)