-
Cześć Nie wiem czy to odpowiedni dział,ale jeśli nie to z góry przepraszam. Założyłem dziś funpage Visca El Real & Hala Barcelona - Kibice łączmy się. Wiadomo,że na początku przydadzą się jakieś lajki także z góry dziękuję wszystkim! Daję plusy! https://www.facebook.com/pages/Visca-El-Real-Hala-Barcelona-Kibice-%C5%82%C4%85czmy-si%C4%99/1453339788264079
-
Dobrze. Skoro brak tutaj zainteresowania takim serwerem póki co on nie powstanie. Proszę o zamknięcie tematu.
-
Transfery zatwierdzone do 11 lipca: Luis Suarez - z Liverpool do Barcelona (75 mln euro) Robert Lewandowski - z Borussia Dortmund do Bayern Monachium (za darmo) Mario Mandzukić - z Bayern Monachium do Atletico Madryt (22 mln euro) Alexis Sanchez - z Barcelona do Arsenal (40 mln euro) Ashley Cole - z Chelsea do Roma (za darmo) Cesc Fabregas - z Barcelona do Chelsea (40 mln euro) David Luiz - z Chelsea do PSG (50 mln euro) Przemysław Tytoń - z PSV Eindhoven do Elche (wypożyczenie) Marc-Andre ter Stegen - z Borussia Monchengladbach do Barcelona (12 mln euro) Ivan Rakitić - z Sevilla do Barcelona (20 mln euro) Claudio Bravo - z Real Sociedad do Barcelona (za darmo) Emre Can - Z Bayer Leverkursen do Liverpool (12 mln euro) Ciro Immobile - z Juventus Turyn do Borussia Dortmund (19,4 mln euro) Luke Shaw Southampton --> Manchester United ok.30mln Ander Herrera --> Atletic Bilbao ---> Manchester United ok.30mln
-
Dziękuję za poprawkę. ;) Pisałem to w nocy,więc mogłem coś źle napisać. Czekam na opinie!
-
Witam. Mam do Was małe pytanko. Czy bylibyście chcętni pograć na nowym,a co ważniejsze waszym serwerze w grze Minecraft? Serwer zostałby postawiony na hostingu pukawka z 30 slotami. Mod to najprawdopodobnie zwykły survival! :)
-
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :D
-
Postów
28 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
