Skocz do zawartości
  • Postów

    28
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

SwaGeR

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O SwaGeR

  • Urodziny 13.04.2000

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Podkarpacie

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    FFA

Osiągnięcia SwaGeR

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 3

Reputacja

  1. SwaGeR

    Zostaw lajka!

    Cześć Nie wiem czy to odpowiedni dział,ale jeśli nie to z góry przepraszam. Założyłem dziś funpage Visca El Real & Hala Barcelona - Kibice łączmy się. Wiadomo,że na początku przydadzą się jakieś lajki także z góry dziękuję wszystkim! Daję plusy! https://www.facebook.com/pages/Visca-El-Real-Hala-Barcelona-Kibice-%C5%82%C4%85czmy-si%C4%99/1453339788264079
  2. Dobrze. Skoro brak tutaj zainteresowania takim serwerem póki co on nie powstanie. Proszę o zamknięcie tematu.
  3. Szacunek za szacunek,chamstwo za chamstwo. Proste o logiczne.

  4. Tam gdzie jest miłość nie ma przeszkód nie do pokonania.

  5. Transfery zatwierdzone do 11 lipca: Luis Suarez - z Liverpool do Barcelona (75 mln euro) Robert Lewandowski - z Borussia Dortmund do Bayern Monachium (za darmo) Mario Mandzukić - z Bayern Monachium do Atletico Madryt (22 mln euro) Alexis Sanchez - z Barcelona do Arsenal (40 mln euro) Ashley Cole - z Chelsea do Roma (za darmo) Cesc Fabregas - z Barcelona do Chelsea (40 mln euro) David Luiz - z Chelsea do PSG (50 mln euro) Przemysław Tytoń - z PSV Eindhoven do Elche (wypożyczenie) Marc-Andre ter Stegen - z Borussia Monchengladbach do Barcelona (12 mln euro) Ivan Rakitić - z Sevilla do Barcelona (20 mln euro) Claudio Bravo - z Real Sociedad do Barcelona (za darmo) Emre Can - Z Bayer Leverkursen do Liverpool (12 mln euro) Ciro Immobile - z Juventus Turyn do Borussia Dortmund (19,4 mln euro) Luke Shaw Southampton --> Manchester United ok.30mln Ander Herrera --> Atletic Bilbao ---> Manchester United ok.30mln
  6. Dziękuję za poprawkę. ;) Pisałem to w nocy,więc mogłem coś źle napisać. Czekam na opinie!
  7. Witam. Mam do Was małe pytanko. Czy bylibyście chcętni pograć na nowym,a co ważniejsze waszym serwerze w grze Minecraft? Serwer zostałby postawiony na hostingu pukawka z 30 slotami. Mod to najprawdopodobnie zwykły survival! :)
  8. SwaGeR

    [KOSZ] Buźki

    Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności