-
To co w takim razie skoro nie mam tych ssów ? Zweryfikujcie to co robią Wasi admini, bo nie radzą sobie, wlepiając bany, bez robienia screenów. Perm był pewnie za to, że zabiłem admina kilka rund z rzędu, typowe.
-
Postów
4 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
DRK !
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
