Jump to content

rozkminia

Fragowicz
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rozkminia

 • Rank
  Początkujący fragowicz

Profile information

 • Name
  aaa
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  sss

Information about Fragowicz

 • Nick
  ucu
 • Favorite server
  CS 1.6 - COD MOD

Fragowicz Hardware

 • System
  Nie posiadam

Contact with Fragowicz

 • GaduGadu
  brak

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. Zmiana na jak najbardziej na plus. W końcu jakiś powiew świeżości. Mam nadzieję, że zostanie na dłużej. pick one
 2. To pokaż wszystkim to demo, wraz z rozpiską
 3. Nick podczas gry: ptee Nick admina: aapsik Powód bana: czitujesz Data zdarzenia: ban po 1 minucie gry Opis zdarzenia: admin niech się wypowie
 4. Szanowni decyzyjni. Chciałbym zwrócić się z uprzejmą prośbą o pochylenie się nad kwestią udogodnień i ułatwień dla VIPA na serwerze GG. Dla zobrazowania problemu najlepiej będzie posłużyć się przykładem. http://325855.node55.pukawka.pl/hltv-1901231559-gg_m9snoi_box_v1-1548255540-1548255780.zip Tak wygląda przykładowa rozgrywka, na przykładowej mapie z przykładowym vipem. Jeśli ktoś po obejrzeniu tego demka stwierdzi, że problemu nie ma i można zamknąć temat to śmiało może to zrobić. Wasze podwórko i Wy ustalacie zasady. Rozumiem, że serwer wymaga mnóstwa pracy, poświęcenia i czasu. Szkoda żeby wymagał jeszcze nakładów finansowych, więc żeby trochę odciążyć budżet postanowiono dodać płatną usługę w postaci Vipa. Rozumiem to w całej rozciągłości, szanuje Wasza pracę i zaangażowanie. Jestem wdzięczny, że mogę pograć na dobrze skonfigurowanym serwerze, bez cziterów i bez adminów Ale przesada jest szkodliwa. We wszystkim. I taką przesadą na serwerze GG są vipowskie 250 kamizelki, dodawanie hp, amunicja, ochrona, granaty. Na dłuższą metę tak się nie da. Serwer się wyludni i padnie, bo ile można grać w taki sposób jak w załączonym demku? O toksycznej atmosferze, wyzwiskach i bluzgach, jakie taka rozgrywka powoduje nawet nie wspominam. Nie proszę o wyjebanie vipa w kosmos, tylko o wypośrodkowanie pewnych kwestii i umiar. Przemyślcie to. A jeśli nic się nie zmieni to i ja chętnie wspomogę serwer, zakupię tę ekskluzywną usługę, przysiądę do gry i udowodnię Wam organoleptycznie słuszność tego postu. Kłaniam się.
 5. Proponuję poza standardowym vipem dodać jeszcze ekskluzywną wersję supervipa. Z poszerzonym zakresem opcji. 150 hp na start 10 sekundowa osłona po respawnie +30 hp za każdego fraga +50 hp za headshota 25% do szybkości z nożem brak scouta Wpisujecie miasta!
 6. a w skardze I odnośnie tego osławionego "kampienia w rogach". Jeśli ktoś daje się zepchnąć do defensywy tak, że jest bity na respie to już chyba jego problem. Po każdym zabiciu na respie mam robić rundke z powrotem na swój resp, żeby nikt nie płakał? @furyaa ? Ile tam siedziałem? 10 sekund? Taki urok tego moda, że jest rzeźnia. Zróbcie losowe respawny i po problemie. Już nie gadam z tobą pecie, bo zdania nie możesz złożyć. Ale jeśli możecie to zostawcie ten temat, bo chciałbym usłyszeć od adminów i opiekunów, co zrobić jeśli 1 team jest bity na respie. Trzeba się dawać zabijać po 1 fragu, zrobić 2 okrążenia mapy na nożu, wpisać kill w konsoli, biegać między nimi slalomem, jak miedzy pachołkami?
 7. Można tam normalnie wejść jak po drabince. Jak ktoś ma wątpliwości polecam sprawdzić, albo zawołać kogoś kumatego. Zresztą widać na demku 3:25 ile razy jeszcze zamierzasz sie ośmieszyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy