-
jak moge to wypowiadajcie sie na moj temamt ze chce zostac adminem ?
-
jestem na tak dzieki za twoja wypowiedz na moj temat na admina
-
dziekuje za wypowiedzi ale niech h@ admin sie wypowie albo moderator jak moga?
-
dziekuje za wypowiedzi niech sie h@ admin wypowie albo moderator czy jestem przyjety
-
ja gram w dwie gry przegladarkowe nazwy tych gier sa takie shakes & fidget i soccerstar te gry jak dlamnie sa spoko . polecam do zobaczenia tych gier .
-
czit lata na serwie potrzebny admin nick : h@lmak@s@
-
chodzi mi o tego kolesia co demko mu nagrales zywiecki
-
ogladalem demko i widac jak masz wh bo widziales graczy gdzie sa oni odrazu waliles do nich .jak dlamnie czitem jestes i tyle.
-
to trzeba dodac na serwer banneo na neostrade i na zmienne ip to moze pomoc to jest moja propozycja.
-
Postów
21 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
kaka
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
