Skocz do zawartości
  • Postów

    1
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

thr02

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    thr
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - FFA

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10 Home

Osiągnięcia thr02

Nowy Fragowicz

Nowy Fragowicz (1/14)

  • Pierwszy rozpoczęty temat

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Serwer, na którym nadano karę: serwer FFA Nick z gry: thr Data nadania kary: 12.07.2022 (4 lata temu). Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack / Aimbot / Cheatujesz - Aimbot Czy przyznajesz się do używania oszustwa: Tak zgadza się... w ogóle piszę w nietypowej sprawie 1412 dni temu rzeczywiście parę map latałem odpalony co pewnie zepsuło wtedy komuś humor i przepraszam za to każdego Rzeczywiście w latach 2022 byłem rozchwiany emocjonalnie i robiłem zwykło głupie rzeczy. Jednak od bardzo długiego czasu nie mam nic na sumieniu a na pc nic co było by wirusem , gram uczciwie i dobrze traktuje graczy ale ciąży na mnie troche poczucie winy bo widzę że mam bana na największym serwerze w polsce ffa mimo że jestem zgodny dziś że jestem czyściutki jak nigdy dotąd. Żeby nie było że rzucam słowa na wiatr na stronie od skanów ECD https://fungun.top/ecd/list/ wpiszcie sobie mój steamid "STEAM_0:1:118919923" troche na zagranicznych serwerach spędziłem i zawsze staram się robić dobre wrażenie i gram czysto, na wargod też założe się że jak wklepiecie mój steam-id to ostatnie wykrycia będą stare zapewne z tamtych właśnie lat! Także jest to swojego rodzaju prośba o drugą szansę bo trochę stęskniłem się za polskimi serweremi gdyż obecnie pozostało mi tylko siedzenie na zagranicznych. Wiem że ktoś pewnie powie że oszust zawsze pozostanie oszustem ale często "takie wypowiedzi" są kierowane pod wpływem emocji gdy kogoś po prostu bardzo zdenerowowało co robiłem, przeczytałem również w regulaminie że każdą sprawę traktujecie indywidualnie także chciałem na koniec napisać że się rzeczywiście zmieniłem na lepsze. Bana nie wiem czy dostałem na steamid czy na ip dlatego podam po prostu obdywa STEAM_0:1:118919923, Serdeczności.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności