Witam
Na początku dodam, że jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie posta.
Chciałbym się odwołać od mute, jakie nałożył na mnie niejaki P@RNIK. (Jakbyście nie kojarzyli, to jest to taki młody chłopaczek przed mutacją) Zmutował mnie już po raz kolejny, poprzednie mute olewałem, ale teraz chciałbym się odwołać. Dostałem mute na 30 dni, za jakieś tam przekleństwa na SAYchacie typu cyt. ,,Ja pierdole”, ,,Kurwa Mac”. Wyczytałem w regulaminie, że kara jest maksymalnie do 7u dni. Ja dostałem na miesiąc.
Niektórzy mnie znają. Grałem pod takimi nickami jak
mETJU
PRAWIE JAK BONZO
SKILLWILLALWAYSBE
MMMMMMMMMMMM.
itp itd
Pozdrawiam i proszę o unmute