Skocz do zawartości
  • Postów

    9
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

jedenbuhh

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez jedenbuhh

  1. Nie rozumiem, co odpalilem na koniec? nic nie odpapałem, widze jakis maly kwadracik na drugiej czesci dema, ale podczas gry tego nie widze, nie wiem skad to tam jest, pozatym zawsze myslalem ze aim to celuje na glowe? popraw mnie jesli sie myle, ale ja mam 36 lat rodzine prace itd., w csa to gralem jeszcze 1.5 jak byl  i nigdy zadnych cheatow nie uzywalem i nie uzywam. to jest jedyny serwer na ktorym gram jedyna odskocznia od zycia codziennego, wiec tym bardziej bym niczego nie uzywal... please help

  2. Dlaczego mój temat został zamknięty? Zadnego aima nie mam ani innych cheatów, nawet na demo to widać że nie trafiałem ehh, nigdy nie używałem żadnych cheatów, gdzie to widać na demo że nie czysto? 

    1. jedenbuhh

      jedenbuhh

      Tyle czasu już gram na serwerze i nigdy przenigdy nie cheatowałem... gdzie moge sie jeszcze odwołać ?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności