Zależy do czego Ci są słuchawki potrzebne. Jeśli do słuchania muzyki polecam wszystko firmy sony. Raczej się nie psują, dużo modeli ma wbudowany soubufer więc bass dosłownie wgniata w ziemię. Jeśli do rozmów przez SKYPA lub TS'a polecam... słuchawki az dosłownie 20zł. Ja Sb takie kupiłem i od 2 lat sprawdzają ,i się na prawdę dobrze. Zero szumów wszystko ładnie słychać i są po prostu niezniszczalne. Na pewno im droższe tym lepsze, ale raczej do rozmów jakiś mega zajebistych nie potrzebujesz, no ale zrobisz jak chcesz.
Pozdrawiam.
Piotr.