Skocz do zawartości
  • Postów

    3
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Vito DD2

Wykluczony
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Vito DD2

  1. Witam, składam reklamacje na bana, którego niesłusznie wyłapałem przed chwilą, a dokładniej dwa bany, z pierwszym się zgadzam ban za kulture, na 4 godziny, po tym banie zmieniłem nick humorystycznie oczywiście na Goku Szczochu No Reason Ban, wielce urażony administrator Goku poczuł się na tyle obrażony, że wlepił mi bana na 3 dni, wnioskuję o odbanowanie, a samego Goku o zluzowanie majteczek. Pozdrawiam, Vito.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności