Skocz do zawartości
  • Postów

    4
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

panrekinek

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez panrekinek

  1. nie wiem nudzi mi sie to juz czy nie moge juz dostac unbana jak na tt jest jak nagrywałem przez nividie na samym dole po prawej wienc niczego nie da sie ukryc ja cie lubie m0nesy bo juz kilka razy z tobą grałem moze ten peek co zrobiłem był po prostu lucky ja wiem ze mam dosc dziwny styl grania i wiele mi mowiło ze odpalony jestem ale nie jestem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności