Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

pedri

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez pedri

  1. Serwer, na którym nadano karę: ZOMBIE INFECTION Nick z gry: houssam Data nadania kary: 04.10.2025 - 15:34:23 Link do screenów lub povów: https://megawrzuta.pl/wdjsubkg this is the last time i do this topic i hope u help me and thank u <3
  2. Serwer, na którym nadano karę: ZOMBIE INFECTION Nick z gry: houssam Data nadania kary: 04.10.2025 - 15:34:23 Link do screenów lub povów: https://megawrzuta.pl/payoqq4q i tired from this guys . this is the screenshots u give me and i put it into winrar and post it here . thank u all !!!!!
  3. Serwer, na którym nadano karę: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREE VIP 22-10|PREMIUM] Nick z gry: houssam Data nadania kary: [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| You are banned ||| Nick: houssam ||| IP: ||| SteamID: STEAM_0:0:630527250 ||| By admin: .::DARK::. ||| Reason: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! ||| Ban created: 04.10.2025 - 15:34:23 ||| For length: Permanent ||| On: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREE VIP 22-10|PREMIUM] Link do screenów lub povów: wrzuć screeny lub povy na jakiś hosting zewnętrzny:https://mega.nz/folder/hJtGULaJ#T6SaSBwkRFcZmK2UMSPHdg
  4. Dziękuję za Twoją opinię, rozumiem Twoje stanowisko. Chciałbym wyjaśnić, że zawsze jestem obecny na serwerze, ale może mnie nie zauważyłeś. Regularnie zgłaszam przez u@ i staram się pomagać jak tylko mogę. Ten ban był zwykłym błędem i wyciągnąłem z niego lekcję – teraz w pełni przestrzegam regulaminu. Mam nadzieję, że z czasem lepiej mnie poznacie i zauważycie moją aktywność . moim prawdziwym powodem ubiegania się o stanowisko admina nie są tylko korzyści w postaci punktów czy pieniędzy w grze, ale przede wszystkim chęć realnej pomocy na serwerze. Bardzo często spotykamy osoby łamiące regulamin, używające cheatów, takich jak speed hack (co zdarzyło się już kilkukrotnie w ostatnim tygodniu), a także graczy, którzy przeszkadzają innym w czasie nieobecności administracji. W takich sytuacjach jesteśmy zmuszeni czekać na przyjście admina, co negatywnie wpływa na atmosferę rozgrywki. Dlatego chciałbym aktywnie wspierać administrację, aby serwer znów był pełen graczy oraz zdrowej rywalizacji, tak jak dawniej. Zależy mi na tym, żeby gracze czuli się komfortowo i mieli przyjemność z gry. Dziękuję za rozpatrzenie mojego podania.
  5. Moje imię jest zapisane małymi literami i zawsze jestem aktywny, ale mój brat gra ze mną na serwerze, a ja zawsze zgłaszam przez okno admina na czacie . Pisze się tak: houssam, wszystko małymi literami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności