Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym gram duzo prawie 24 h :) Nick jakiego używasz: Tata psychopata Wiek: 21 Staż gry Counter-Strike: 9 Lat Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie nigdy Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak :) Znajomość komend oraz funkcji admina: 6/10 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Teraz na serwerze jest duzo chiterów i nie ma zadnego admina i bardzo nam przeskadzaja grac i dlatego chcialbym zrostac adminem i pomagac wam :) Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 : 0 : 493557