-
Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym gram duzo prawie 24 h :) Nick jakiego używasz: Tata psychopata Wiek: 21 Staż gry Counter-Strike: 9 Lat Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie nigdy Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak :) Znajomość komend oraz funkcji admina: 6/10 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Teraz na serwerze jest duzo chiterów i nie ma zadnego admina i bardzo nam przeskadzaja grac i dlatego chcialbym zrostac adminem i pomagac wam :) Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 : 0 : 493557
-
HERETIC ANTHEM obserwuje zawartość Podania przyjęte
-
Nick jakiego używasz: HERETIC ANTHEM Wiek: 20 Staż gry Counter-Strike: 7 LAT Staż gry na serwerze: od 2 miesięcy Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: TAK Znajomość komend oraz funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: Ja gram W cs w dzien i w nocy czyli 24 na dobe :) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ na serwer wbija duzo chiterow i nie ma kto sie tym zająć :) Serwer : DD2 Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 : 1 : 1161364 POZDRAWIAM ! :) Tomek
-
Postów
2 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
