Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BuuKaj

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BuuKaj

  1. Ehh to ładnie , moze niech jakis admin sie wypowie :) moze komus uda sie to przyspieszyc :)
  2. Az tak dlugo ?? Nigdy nie mialem takich problemow przy kupowania vipa czy premki. Mam te kody zwrotne wiec sadze ze nie powinno byc problemu
  3. Ja to wiem wiem , czekam juz 3 mapę i nadal nic
  4. Witam mam mały problem i nie wiem co z tym zrobić , mianowicie przed chwilka zakupilem premke , mega + premium = 17zl I gdy wchodze na serwer wcale nie moge na nią wejsc. Tak samo nie pisze ze mam vipa a kupilem. Normalnie dobrze w konsoli wpisuje haslo itd a mimo to nie moge na tą klase wejsc a mianowicie na fragera i vipa tez nie pokazuje. Kody zwrotne oczywiscie mam , wszystko dobrze wypelnilem i nic nie usuwalem. Co mam zrobic by wszystko dzialalo poprwanie? czy to moze wina ze strony serwera?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności