-
Do zobaczenia :D
-
Zagłosowałem
-
39 ode mnie ;)
-
Ja gram i nie mam problemu, masz wyższy poziom to zadajesz więcej dmg :D
-
Cudowanie i tyle, tak jest dobrze jak teraz, wgrywanie zbędnych pluginów obciąża serwer :) i tyle.
-
Postów
16 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
