Skocz do zawartości
  • Postów

    2
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

AimFromPoland

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez AimFromPoland

  1. Gdzie taka machine dorwaleś ? W Rumuni ? 😝 Opublikowany: 1 minutę i 20 sekund Dzięki wielkie ❤️ na pewno skorzystam z twojej porady, myslalem ze cs 1.6 na wszystkim pojdzie ale widocznie jak mam karte graficzna zintegrowana to nie bedzie to tak ladnie chodzilo
  2. Witam czy jest mi ktos w stanie polecic dobrego taniego laptopa byle by tylko w cs’a 1.6 popykac ? Bo moj aktualny dziala dobrze ale przy smoku calego scina a fps siegaja max parunastu w smoke i sie nie da grac z gory dzieki za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności