Skocz do zawartości
  • Postów

    831
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sisterosss

Elitarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    6
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sisterosss

  1. A niby taki fit,pff..?
  2. Sisterosss

    [KOSZ] Witam

    Czesc;)
  3. Podziwiam,że zdecydowałeś się na taki kontrast na włosach?
  4. Sisterosss

    [KOSZ] Cześć!

    Czesc:)
  5. Czesc
  6. Nic się nie zmieniłeś Kamil,chyba,że to stare zdjęcia
  7. A ja myślę,że każdemu łatwo napisac co w danym momencie by zrobił,ale w takich momentach gdzie liczą się sekundy nikt racjonalnie nie myśli,przynajmniej takie moje zdanie.Może instruktor w takiej chwili myślał tylko żeby siebie uratowac albo spanikował,nie wiadomo w sumie co miał w głowie przez tą chwile.Mimo wszystko instruktor powinien myslec za siebie i kursanta,zwlaszcza przy takich miejscach.Sama robie w tym momencie prawko i nie wyobrażam sobie wjazdu tak po prostu bez upewnienia się,że pociąg nie jedzie ..
  8. Sisterosss

    [KOSZ] Hejj .:*

    Czesc
  9.  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  21 więcej
    2. Sisterosss

      Sisterosss

      Nie zawsze,genetyka dużo daje,bardzoooo duuzoooo

      Ale zawsze można isc pod skalpel,piersi możesz zrobic,formę operacyjnie raczej nie :P

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      naturalne lepsze, żadnych operacji!

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Naturalne lepsze,o ile są w ogóle xDDD

  10. "Wymagajcie od siebie,chocby inni od Was nie wymagali"

  11. Sisterosss

    Witam ❤

    Witamy serdecznie
  12. "Człowiek. Bo poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie zaś poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie. Oprócz tego, jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości; żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera,tak na prawdę nie żyjąc."

  13. Siema :D
  14. Artystycznie ode mnie <ninja>
  15. W życiu mu­si być dob­rze i niedobrze. Bo jak jest tyl­ko dob­rze, to jest niedobrze.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Sisterosss

      Sisterosss

      Co,gdzie ..nie byłam na imprezie!Żebyś zmądrzał ..a reszta przyjdzie z czasem ^^

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Dzięki :> Kolejna, która wciąż ma nadzieję że zmądrzeję ;DD

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Ja nie jestem nigdy kolejną ;v

      Tak poza tym too...moja nadzieja zgasła ostatnia,ale tak żebyś się cieszył:)

  16. I tak jesteś słaby :D
  17. Gdy cier­pi dusza, ból fi­zyczny przy­nosi ukojenie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Sisterosss

      Sisterosss

      "przeciążona życiowymi problemami" :D

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Sprawdzian z przyrki? :D

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Oblany,mam kolejne terminy wyznaczone :(

  18. Sisterosss

    [KOSZ] Twarz - Indyk

    Taka troche podobna do Michelle Lewin :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności