Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

klm

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    klm
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - COD MOD

Ostatnie wizyty
 159

Osiągnięcia klm

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Rok z nami!
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Miesiąc z nami!
  • Pierwszy post
  • Logowanie Unikat

Najnowsze odznaki

 2

Reputacja

  1. klm

    [KOSZ] klm po raz kolejny

    Miejsce złożenia zamówienia: przez serwer / przez stronę sklepu ( wybierz jedno i usuń resztę informacji ) Data zakupu usługi: 26.12.2025 Nazwa zakupionej usługi: VIP Dane identyfikacyjne tej usługi: Opis problemu z usługą: pare dni temu zakładałem posta, że miałem problem z wejściem na serwer po zakupie VIP'a zresetowalem kompa i pomogło ale dzisiaj znowu ten sam problem się pojawił. Mianowicie próbuje wbić na serwer i mam Retrying connection to server / You have been banned from this server. Usuwałem configa resetowałem cs'a, kompa i cały czas to samo. Kupiłem dwa razy VIPa na dwa róźne nicki czy to może być jakiś problem? bo raz mi normalnie łączy z serwerem a nie raz mam jak teraz, że mam taki problem jak opisałem Czy zapoznałeś się z informacjami w sklepie mogącymi rozwiązać ten problem: TAK Dodatkowe informacje lub uwagi do zgłoszenia:
  2. Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: [ FFA ] Fragujemy.com :: [ODZNAKI BF2|MEDALE|ASYSTY] VIP STEAM Data i godzina zdarzenia: 12.04.2025 14:10 Nick podejrzanego: !ebyt Steam:ID podejrzanego: to jest ns https://www.gametracker.com/player/!ebyt/bf2.fragujemy.com:27015/ /// STEAM_1:0:750854542 Rodzaj cheatu u podejrzanego: Wallhack Link do dowodu: http://862256.node42.pukawka.pl/hltv-2504121408-de_inferno-1744459680-1744460880.zip Czas akcji: To nie jest typ co strzela przez ściany uprzedzam debilem jest bo się nie kryje z wh ale nie aż takim Wszedłem w 6 minucie na specta zobaczyć jak gra, grał schematycznie cały czas domek więc chodziłem specjalnie na niego bo nikt w ogóle nie krył domku. Dopóki mnie nie było na serwerze każda akcje domkiem wbijał na pełnej odkąd wszedłem to 16:30 pierwsza akcja gdzie nagle po 6 rundach na pełnej typ się zatrzymuje na schodach bo widzi, że stoje za ścianą 16:50 zmieniam pozycje wszedłem w "kąt" Eby już widział, że stoję schowany zatrzymał się przepuścił swojego przodem ( którego specjalnie nie zabijałem ) normalnie każdy by pobiegł dalej a typ mi wychyla i mnie zabija 18:10 gośc znowu domkiem biegnie na pełnej bo zmieniłem pozycje widział, że domek czysty ale i tak się zatrzymał i czekał na mnie aż wychyle na żelkach 20:00 to samo gość biegnie domkiem na pełnej bo widzi, że nikogo nie ma wychodzi z żelek i 20:17 już typa przez ściane widział bo przeciągnął celownikiem Gość codziennie ma takich akcji setki na każdej mapie aimowo to jest zwykły kloc zero gry na słuch a zawsze wie gdzie i kiedy wychylić. Jeżeli to wyżej Wam nie wystarczy http://862256.node42.pukawka.pl/hltv-2504121242-de_nuke-1744454520-1744455780.zip na nuke robił to samo ale wystarczająco straciłem czasu na tego bezbeka więc mi się nie chce przeglądać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności