Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

a x e.

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez a x e.

  1. a x e.

    [KOSZ] Skara- gracz a x e.

    nie mam takiej potrzeby skladam skare i tyle malolaciku
  2. a x e.

    [KOSZ] Skara- gracz a x e.

    Skarga na: na admina nie mam nicku nistety ale mysle ze sie admin podpisze Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Nick z gry: a x e. Nick osoby oskarżonej: admin (ktory dal mi mute na 3 dni) + KIBIC RKSU (ktory zmywal mi tate Data zdarzenia: 11.03.2024 Opis zdarzenia: Kibic rksu nie zabił i napisałem tylko tyle ze kibic rtsu (klubu łodzkiego widzewa łódz rts) jego to zagbolało i napisał "twoj stary" admin na to nie zareagował wiec dodałem pozniej swoje 5 groszy i zaczeła się kłotna czuje sie winny ale sprawa została rozsądzona nie jasno ten pajac dostał mute na 2 godziny bo co bo ma vipa? czy co? a ja dostałem na 2 dni Dowód: wylogowałem sie ze swojego nicku na inny probujac ogarnac ktory admin mi dał bana chciałem napisac na u@ ale dostałem na ip muta na 3 dni xd smiech na sali mam nadzieje ze ten smieszny admin odniesie sie do tego albo jestesmy z tym gosciem tacy sami i dostajemy na 3 dni mute albo wcale a nie jakies smieszne 2 godziny a ja 3 dni :))))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności