Skocz do zawartości
  • Postów

    52
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

bOOm.!

[CS 1.6] Admin 4FUN
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Stefan
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Amsterdam

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    bOOm.!
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - 4FUN
    CS 1.6 - ONLY DD2 #02

Sprzęt fragowicza

  • Klawiatura
    laptop
  • Smartfon
    s23+

Ostatnie wizyty
 396

Osiągnięcia bOOm.!

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Współpracownik Unikat
  • Popularny Unikat
  • Logowanie Unikat
  • Rok z nami!
  • Pierwszy post

Najnowsze odznaki

 70

Reputacja

  1. bOOm.!

    [KOSZ] Urlop - bOOm.!

    Nick: bOOm.! Planowana data urlopu: 20.02.2026 Powód urlopu: 28.02.2026 Uwagi: Brak-
  2. Gratulacje
  3. Od kąd grasz w miare regularnie na serwerze problem jest cały czas jeden z tobą. Wchodzisz tam gdzie nie powinieneś. To nie jest pierwszy przypadek. Jak dla mnie ban słuszny.
  4. Witam. Od 3 tygodni mam problem z netem albo cos z cs. Załączam 1.6 chwila gry, i internet wifi znika. Od zawsze gram na wifi i ping 30 to normalna gra, nie dokuczając nikomu na serwerze z klatkami, oraz zawsze było połączenie. Dzwonie do T-mobile a ani mowią, że u nich w systemie wszystko w porządku i nie widzą nic. Wiecie może co jest grane ? MAm chwile połączenia, a za chwile znika na chwile. I tak w kółko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności