-
Gratulacje !
-
bOOm.! obserwuje zawartość [KOSZ] Urlop - bOOm.!
-
Nick: bOOm.! Planowana data urlopu: 20.02.2026 Powód urlopu: 28.02.2026 Uwagi: Brak-
-
Powodzenia
-
Gratulacje
-
Od kąd grasz w miare regularnie na serwerze problem jest cały czas jeden z tobą. Wchodzisz tam gdzie nie powinieneś. To nie jest pierwszy przypadek. Jak dla mnie ban słuszny.
-
Witam. Od 3 tygodni mam problem z netem albo cos z cs. Załączam 1.6 chwila gry, i internet wifi znika. Od zawsze gram na wifi i ping 30 to normalna gra, nie dokuczając nikomu na serwerze z klatkami, oraz zawsze było połączenie. Dzwonie do T-mobile a ani mowią, że u nich w systemie wszystko w porządku i nie widzą nic. Wiecie może co jest grane ? MAm chwile połączenia, a za chwile znika na chwile. I tak w kółko.
-
Postów
52 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
bOOm.!
[CS 1.6] Admin 4FUN-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
