-
Cześć wszystkim. Piszę tutaj pierwszego i ostatniego posta na waszym forum. Generalnie w ostatnim czasie przez jakiś + / - miesiąc wstecz, byłem sporadycznym graczem waszego serwera Zombie Mod. Niestety biorąc pod uwagę Admina CRZ + Walus, którzy nawzajem przyklaskują swojemu durnemu zachowaniu i dotrzymują podwójnych standardów już tym bywalcem przestanę być na amen. Życzę wam z czystego serca aby serwery się utrzymały jak najdłużej i żebyście mieli jak najmniej adminów o podwójnych standardach, którzy cisną własne interpretacje, pokazując brak odpowiedniej znajomości języka polskiego, sugerując, że to było złe zachowanie, kiedy napisałem będąc umarłym zombiakiem do CT coś w stylu " i co będziecie teraz obsrańcy siedzieć na schodkach na górze? " - co notabene przypłaciłem kickiem i jakimiś "reprymendami" od tychże adminów na początku mapy, gdzie byłem pierwszym zm który zdobył 4 fragi i był blisko szalonego co równoznaczne było z szybkim zbilansowaniem rozgrywki CT vs TT. Podwójnego standardu doświadczyłem jak tylko po chwili wróciłem na serwer po kicku, gdzie jeden z graczy napisał wyraźne, obraźliwe przekleństwo, wyzywając kogoś, na co nie było jakiejkolwiek reakcji o braku kultury, wychowawczego kicka, czy reprymend na chacie / voice chacie o której grzecznie poinformowałem wspominając o podwójnych standardach - ktoś normalny z graczy odpowiedział, dobra bomba odpuść bo to bez sensu i są tu rzeczywiście podwójne standardy. REASUMUJĄC - SUGESTIA > CRZ / Walus wyjmijcie kija z dupy i doceniajcie dotychczasowych graczy (stare chłopy nie muszą oznaczać spranych głów, a specyficzne poczucie humoru, nie oznacza, że ktoś jest walnięty IRL) Propozycje > może admini będą się przyszłościowo zmieniać/rotować między serwerami o ile to już nie ma miejsca? CRZ i Walus niestety przy rzeczowych odpowiedziach, dawaniu argumentach i mówieniu jak jest ewidentnie wymiękaja oraz irracjonalnie reagują, będąc na nie totalnie zamknięci P.S Już nie wchodzę w swoją historię banów i wcześniejsze dyskusyjne sytuacje jeszcze z czasu gdzie miałem ustawiony nick "ROBIE PORZADEK" i kręciłem bekę z czarnym humorem i specyficznym podejściem na serwerze, co wielu graczy enojowało i też się śmiało lub dawało się prowokować, co było potem obracane w żart - nie liczę na jakiekolwiek odpowiedzi w poście - przemyślcie sobie całość, bo nie wiecie kogo macie po drugiej stronie i czy koniec końców mógłby się fajnie przyczynić do funkcjonalności całej sieci, będąc jej donejtorem, czy dać od siebie wartość dodaną. I tak zrobicie co chcecie. Dzięki i pozdrawiam normalnych, tych z dystansem do siebie, do ludzi, do życia. Dodatkowo życzę wam zdrowia.
- 3 odpowiedzi
-
- sugestie
- propozycjami
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
1 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
bombawkaban
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
