Skocz do zawartości
  • Postów

    2
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BabaJagnaPL

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BabaJagnaPL

  1. Bo zabijaków nie było, to se mozna pograć :P a zaraz pozniej ban za aima :P standardowo bo karta graficzna nie daje rady na starym Acerze i lagi jak ta lala :P

    20231023_223130.jpg

    1. gtx

      gtx

      W takim razie proszę natychmiast przestać grać na kodach :fg_pepe_cunning:

    2. BabaJagnaPL

      BabaJagnaPL

      To nie kody. Ino Orange ;(

    3. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      @ BabaJagnaPL myslalem przez moment że masz 100 pkt.. ciekawe czy dożyje do tego momentu aż tyle nabijesz

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności