Skocz do zawartości
  • Postów

    1 048
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Mary

[TS] Admin TeamSpeak
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    4
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Mary

  1. 2653
  2. 2050
  3. 1785
  4. +
  5. 4672
  6. Hej Ze względu na to, że od długiego czasu rozwijamy ten serwer, to potrzebujemy paru zmian, aby ulepszyć i urozmaicić grę. Póki co, udało mi się zebrać kilka propozycji, które chciałabym przedstawić poniżej: Przede wszystkim nowe mapki - de_cpl_mill, de_dust, de_alexandra, css_train_go, de_cbble, de_piccola, aim_ak-colt Gęstszy smoke Na koniec każdej rundy, aby pokazywało ile dmg zadało się graczom Pauza - w tym momencie jest, ale nie działa poprawnie Mapa vertigo jest do wyrzucenia - nie działa
  7. Gratki
  8. Gratki! Teraz strach się bać na tej gali haha
  9. Dzięki misie pysie
  10. +
  11. 2624
  12. 1767
  13. 2219
  14. 2029
  15. 2919
  16. 4292
  17. 4633
  18. Gratki miszczu!
  19. Gratki
  20. Hej Ma ktoś może czystą wersje GTA San Andreas i chciałby się podzielić gierką? Będę ogromnie wdzięczna! Pozdrawiam!
  21. Gratki! Powodzenia i widzimy się na serwerku
  22. Gratki i powodzonka
  23. Gratki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności