Skocz do zawartości
  • Postów

    1 048
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Mary

[TS] Admin TeamSpeak
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    4
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Mary

  1. Jeszcze raz gratki!
  2. Gratki!
  3. Gratki i życzę powodzenia
  4. Jeszcze raz gratuluję i życzę samych sukcesów!
  5. Jeszcze raz gratuluję i życzę samych sukcesów!
  6. Gratki botku.
  7. Wszystkiego najlepszego wymiataczu. Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu na twarzy. Niech się spełnią wszystkie mokre anime sny. :fg_pepe_heart:

     

    PS Co Kutoriemu brakuję na jego imprezie urodzinowej? ZAPROSZENIA!:fg_face_kek_disco:

    1. Niusia

      Niusia

      Ja również życzę Ci, zdrówka, szczęścia oraz spełnienia marzeń 🎁🎉🎂:fg_pepe_heart:

      cute-girl.gif

    2. KuToRi

      KuToRi

      Dziękuje ślicznie z całego serduszka @ Mary @ Niusia

       Sakura Card Captors Love GIF

  8. GRUCHA! STO LAT! :fg_pepe_pog:Dużo, dużo zdrowia Ci życzę, bo żeby tyle odwalać co Ty, to trzeba mieć końskie zdrowie. A jak już jesteśmy przy koniu, to oby Ci jak najdłużej kuśka stawała. :fg_pepe_love:

  9. Dla Ciebie również gratki i powodzonka.
  10. Gratki i powodzenia.
  11. Oj, aż mi się ciepło na sercu zrobiło, czytając Twoją wypowiedź! Totalnie się z Tobą zgadzam! Mam dokładnie takie same odczucia. Jestem fanką wszystkich części GTA - każda z nich ma dla mnie swój unikalny klimat. Z niecierpliwością odliczam dni do premiery VI i już wiem, że jak tylko się pojawi, świat może się dla mnie na chwilę zatrzymać (już trzeba odkładać gruby hajs, bo tania ona nie będzie😄). Sama zaczynałam swoją przygodę od GTA II, później przyszła pora na III, Vice City i San Andreas, które do dziś odpalam sobie raz na jakiś czas, żeby zrobić mały maraton. Do dziś pamiętam te emocje, ten klimat. To niesamowite, jak silne wspomnienia potrafi zostawić w człowieku dobra gra – muzyka, postacie, misje... Rockstar naprawdę wie co robi i mam wrażenie, że GTA VI będzie ogromnym ukłonem w stronę naszej nostalgii Vice City. Już się nie mogę doczekać, żeby zatonąć w tym świecie na nowo, a z zapowiedzi wynika, że będzie cacuszko . I tak, zdecydowanie popieram wzięcie L4 na premierę, bo to nie będzie zwykła gra, tylko wydarzenie! 🔥🔥 PS Red Dead Redemption 2 też kozacko wyszło.
  12. Gratulację! Życzę powodzenia.
  13. Gratki! Życzę powodzenia.
  14. Jeszcze raz gratki i powodzenia
  15. Gratki i powodzenia!
  16. Gratki i powodzenia
  17. Gratki i powodzenia!
  18. Graty i powodzenia
  19. FragMaster - Zdecydowanie najlepiej pasujący konkurs. Praktycznie każdy gra w cs'a mniej lub więcej i większość ma szanse coś wygrać. Roast Fragujemy - Na Fragujemy wiele ludzi ma do siebie dystans i poczucie humoru, więc również mogłoby to wypalić - chętnie posłucham. Fragowy Idol - Bardzo miło to wspominam z młodzieńczych lat na Teamspeak'u...Zdecydowanie super pomysł! Mamy nawet kilku kandydatów "na już". Starcie Fragujemy - Pomysł super i mam nadzieje, że taki turniej w końcu wypali!
  20. Gratki i powodzenia życzę
  21. Gratki i życzę powodzenia
  22. Gratki i życzę powodzenia
  23. Gratki i powodzenia
  24. Wszystkiego Najlepszego! Dużo zdrowia, bo bez niego żodyn skarb nie cieszy i uśmiechu, coby każdy dzionek był pełen słońca. Niechaj marzenia syćkie sie spełnią. Piyknej śpasy do samiuśkiego rana. Niech Ci się darzy, hej! :fg_pepe_heart:

     

    Happy Birthday GIF by Jelene

    1. old

      old

      Dziękuję pięknie! 
      :* <3 

  25. Gratki i powodzenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności