Skocz do zawartości
  • Postów

    14
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

subtelny

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

1 obserwujący

Informacje profilowe

  • Imię
    Patryk
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Lublin

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Subtelny
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - Deathrun
    CS 1.6 - FFA

Ostatnie wizyty
 538

Osiągnięcia subtelny

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Logowanie Unikat
  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 1

Reputacja

  1. całe szczescie nie ty o tym decydujesz
  2. Ale się zrobiła rodzinna atmosfera
  3. Nie ma tu wątpliwośći mojej winy, ale SPECNAZ. może jak już złożyłeś skargę, to przedstaw pełny obraz sytuacji od czego się zaczęła? Tzn, że "Kociaczek" wyzywała od cytuję kurew i idiotów pif pafa za rzucenie szyszki? Może lubisz się bawić w białorycerstwo, ale przynajmniej bądźmy obiektywni od czego sytuacja się zaczęłą A co do sytuacji na anekinie sprowokował jąBachmistrz blokując po raz enty kampę
  4. Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Nick z gry: Subtelny Nick osoby oskarżonej: Smile Data zdarzenia: 16.08.2023 ok. 20.20 Opis zdarzenia: Nie mogę znaleźć miejsca "odwołania od bana". Dostałem bana na 4h od admina "smile" za podkładanie się zombie, tylko dlatego ze mialem problem z wejściem do kampy. Prób było kilka i nazwyczajniej nie wiedziałem jak wejśc, a tylko spadłem i ban na 4h za podkładanie się, mimo, że nie mialem w tym żadnego celu (0 pkt zm dopiero wszedlem na mapę) Dowód: nie mam dema, pierwszy raz skladam takie odwołanie i nie wiem jak to zrobic
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności