Skocz do zawartości
  • Postów

    9
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sahito

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Sahito

Ostatnie wizyty
 349

Osiągnięcia Sahito

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 3

Reputacja

  1. Nie rozumiem tego ostrzezenia zachowalem jak najwieksza kulture i szacunek dla rozmowcy w tej wypowiedzi 1.Masz kija w 4 literach - Uzylem jak najgrzeczniejszczego okreslenia bez niecenzuralnych slow Synonim slowa "Zachowywać się rygorystycznie, ozięble i oschle dla otoczenia." 2"z przykroscia musze stwierdzic ze ma chorobe umyslowa"-Pomawianie przed admina serwera + zbanowanie za rzecz ktorej nie zrobilem a admin twierdzi ze tak a to nazywa sie "dwubiegunowka" czyli inaczej choroba umyslowa to bylo tylko stwierdzenia faktow zaobserwowanych na serwerze Pozdrawiam serdecznie benc!
  2. Sahito

    [KOSZ] Skarga admin Parker

    Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Brak kompetencji na te stanowisko , zawiść ,brak umiejetnosci rozwiazywania problemow , kij w 4 literach , banowanie za wszystko Nick z gry: elo elo 3 2 0 Nick osoby oskarżonej: Parker Data zdarzenia: Zajscie stalo sie przed chwila Opis zdarzenia: Na samym wstepie chce zaznaczyc ze nie chce pisac odwolania od bana tylko skarge na admina Dostalem bana na 720minut za oklamywanie admina XDD Zapewno chodzi mu o sytuacje sprzed 2tyg cos takiego jak powiedzialem do niego widzimy sie na forum , on spytal za co ja w kolko powtarzalem "dobrze wiesz za co" gadalem tak z nim przez jakies 2mapy po czym nie wiedzial o co mi chodzi i postanowil ogladac 2 demka o godzinie 2 w nocy. Z przykroscia musze stwierdzic ze admin parker ma jakas chorobe umyslowa bo kiedy ja go niby oklamalem? mowiac ze "dobrze wiesz za co"? Pozatym co to jest za powod oklamywanie admina . Serdecznie nie pozdrawiam admina ktory banuje wszystkich za drobnostki a potem nie ma graczy na serwerze ;< Benc! Dowód: Pewnie parker ma demka skoro ogladal je dokladnie po 2 razy nad ranem @ GET No ja nie wiem skoro admin daje bana za sytuacje sprzed 2 tyg to on ma miec dowody w jaki sposob mam znalesc demko sprzed 2tyg? @ P3wu W zadnym momencie cie nie meczylem to ty sie mnie ciagle pytales a za co bo nie wiem ja odpowiadalem ci "Dobrze wiesz za co" pozatym mute dostalem na poczatku gdy wszedlem na serwer i nie grozilem ci tylko raz poinformowalem cie o tym ze widzimy sie na forum
  3. Sahito

    [KOSZ] Skarga gari

    Skarga na: admina gari Dlaczego składasz skargę: Niekompetencja admina naduzwanie uprawnien spiete poslady Nick z gry: Boa dupczyciel Nick osoby oskarżonej: UB Gari Data zdarzenia: Przed chwila na duscie 2015 Opis zdarzenia: admin gari po napisania do niego nastepujacyh wiadomosci " na chuj banujesz(mialem namysli mojego kolege ktorego przed chwila zbanowal) , masz spiete poslady i average mad admin" Dal mi bana na 12h z powodem " obraza projektu i admina" . Pytam sie w ktorym momencie obrazilem jakis projekt i admina XDDD co to ku*** jest licze na natychmiastowa degradacje jegomoscia serdeczenie nie pozdrawiam benc! Dowód: Demko z dusta albo logi z chatu
  4. Sahito

    [KOSZ] Skarga admin Komifox

    Skarga na: admina Komifox Dlaczego składasz skargę: Podnieca mnie donoszenie Nick z gry: report Nick osoby oskarżonej: Komifox Data zdarzenia: jakies 5min temu Opis zdarzenia: Admin Komifox po napisaniu do niego 2 razy "ez" odrazu pod rzad wlepil mi bana na 2h , gdzie powinienem dostac upomnienie ktore dostalem (wygladalo ono tak "pewny jestes")pozniej nie pisalem juz nic i na nowej mapie ban tak o od buta nie podoba mi sie to !!!!! fun fact prawdziwy powod tego bana jest taki ze zabilem splakanego adminka pozdrawiam z fartem benc . Dowód: demko z koncowki ski i poczatek nastepnej mapy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności