Skarga na: Na Pewno Nie Croopek;)
Dlaczego składasz skargę: Zarażony gracz z pewną ilością punktów się podkłada...
Nick z gry: Sitka
Nick osoby oskarżonej: Na Pewno Nie Croopek;)
Data zdarzenia: 08.03.2023
Opis zdarzenia: Na początku dostałem slayya z incydentu jak na obrazku, niestety z racji, że był tylko jeden zombie, wszycy do niego strzelali i niestety tak wyszło, że ktoś wepchnął zombiaka na mnie. Jestem w stanie to zrozumieć. Ale, że na początku rundy spadłem z drabinki na mapie zm_obvilion_final (czy jakoś tak) i spadłem centralnie koło zm, to oznacza według admina podkładanie się. I normalny admin nie zwrócił by na to uwagi ale admin mając "ból dupy" że wcześniej dostał 2 szyszki, musiał coś zrobić, żeby ktoś mu zabawy nie psuł.
Dowód: Żadnego dema nie mam, bo nikt zdrowy umysłowo nie nagrywa dema gdy ktoś chce pobawić się, dobrze spędzić wieczór grając na serwerze.
P.S Przestańcie dawać adminy ludziom którzy przeczytali 3 razy regulamin tylko, żeby robili test iq.