-
Postów
657 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
2 -
Darowizny
100.00 PLN
Treść opublikowana przez mirhard
-
Zamknąć już dupę frajerzy, bo mam wam coś ważnego do przekazania. Ustalam że od tej pory nasze posiedzenia będą w formie patostreamów, będziemy zbierać donejty żeby podreperować budżet państwa, a przede wszystkim - dla beki. Kiedy osiągniemy pierwszy cel jakim jest 10 tysięcy złotych - karakan z Tuskiem będą się napierdalać w formule MMA. I Bosak z Ziobrą, jako że siedzą koło siebie, będą strzelać z łuku w jakiegoś geja, którego też wybierzemy drogą losowania. 50 patyków - zaprosimy wtedy Kononowicza i ogłosimy go prezydentem Polski. Przypominam że przez cały czas walimy wódę. Więc proszę przynieść zakąski. I chuj. Jakieś pytania? Jeśli nie to pakować mi dupy w troki i widzimy się we wtorek tępe chuje. ELO

