-
Nie mogę znaleźć moich ss'ów nie ma w folderze cstrike.A nawet sprawdzałem pozostałem folder cstrike z innych cs.
-
Witam,mam propozycję :).O BF2 jest to popularny mod do cs'a 1.6. Admini mówili, że nic nie wiedzą o mnie:Mam na imię Mateusz lubię pin ponga i piłkę nożną interesuję się Sportem i Historią.
-
Dobra zamknij temat przez noc o czymś do 4FUN.
-
Nie wiem jak nie TXT na 4FUN to może inne stroje do TT i CT.
-
Moja propozycje to TXT do broni.Przykładowe TXT Ale oczywiście to jest przykład TXT. I to nie jest po Polsku.
-
Nick:iPlayBoy. Wiek:13. Doświadczenie związane z DJ:Byłem DJ na imprezach szkolnych. Rodzaju muzyki:dubstep. O sobie:Będe aktywny na forum,TS a także na serverach serwerach.
-
Typ serwera głosowego::4FUN. Nazwa kanału::iPlayBoy. Powód zapotrzebowania::Chcę pograć z kolegami na 4FUN.
-
Postów
8 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
iPlayBoy
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
