Skocz do zawartości
  • Postów

    8
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

iPlayBoy

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O iPlayBoy

  • Urodziny 07.03.2001

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Kłobuck

Osiągnięcia iPlayBoy

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. iPlayBoy

    Gdzie ss'y

    Nie mogę znaleźć moich ss'ów nie ma w folderze cstrike.A nawet sprawdzałem pozostałem folder cstrike z innych cs.
  2. iPlayBoy

    Pytanie?

    Witam,mam propozycję :).O BF2 jest to popularny mod do cs'a 1.6. Admini mówili, że nic nie wiedzą o mnie:Mam na imię Mateusz lubię pin ponga i piłkę nożną interesuję się Sportem i Historią.
  3. Dobra zamknij temat przez noc o czymś do 4FUN.
  4. Nie wiem jak nie TXT na 4FUN to może inne stroje do TT i CT.
  5. iPlayBoy

    [KOSZ] Propozycja xD

    Moja propozycje to TXT do broni.Przykładowe TXT Ale oczywiście to jest przykład TXT. I to nie jest po Polsku.
  6. iPlayBoy

    [KOSZ] Rangę DJ

    Po 3-4 godz
  7. iPlayBoy

    [KOSZ] Rangę DJ

    Nick:iPlayBoy. Wiek:13. Doświadczenie związane z DJ:Byłem DJ na imprezach szkolnych. Rodzaju muzyki:dubstep. O sobie:Będe aktywny na forum,TS a także na serverach serwerach.
  8. iPlayBoy

    Proszę o kanał.

    Typ serwera głosowego::4FUN. Nazwa kanału::iPlayBoy. Powód zapotrzebowania::Chcę pograć z kolegami na 4FUN.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności