Skocz do zawartości
  • Postów

    24
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

aRRey

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O aRRey

  • Urodziny 24.12.1994

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Białystok

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    COD_MOD

Osiągnięcia aRRey

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!
  • 10 lat z nami!
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 5

Reputacja

  1. aRRey

    [PROPOZYCJA] Cybersuit

    Ogólnie jestem za , lecz DMG zależne od inta WIELKIE NIE bo to będzie koszmar , ale przykładowo +10 dmg bonus stały byłby wystarczający :)
  2. Bardzo ładnie wykonana mapka , z przyjemnością bym na niej zagrał :)
  3. Nie ważne co myślisz i czy mi wierzysz , jestem dla Ciebie , dla siebie bym już nie żył...

  4. Widzę świat, gdzie chowamy swe emocje chciałbym powiedzieć mamie, że kocham Ją najmocniej ale znasz te akcje, pierdolona niedojrzałość kiedyś przed nią stanę i powiem - Kocham Cię Mamo!

  5. aRRey

    [PRZYJĘTE] Zamiana.

    Nick/steam:id: STEAM_0:1:22094902 Chcę zmienić klasę: Zabojca Na nową klasę: Konspirant Reklama / SMS: SMS
  6. Wydaje mi się że nie zrozumiałeś , kazał ci napisać prośbę o zmianę czyli tzw. temat , więc jak pominąłeś płatność (reklamy/sms) pewnie twój wniosek zostanie od razu odrzucony , chyba że poprawisz ostatni pkt.
  7. Nick/steam:id: STEAM_0:1:22094902 Chcę zmienić klasę: Kapitan Na nową klasę: Zabojca Reklama / SMS: sms - zapłacone. Ups nie dodałem nicku z forum przy wysyłaniu :/ ale jak to nie problem mam kod dla potwierdzenia.
  8. Przed chwilą pobrałem nowy czysty config , bo reinstall także nic nie pomagał , jest już okej , działa :) Dzięki za wszystkie chęci i pomoc. Można zamknąć.
  9. Cześć Mam taki problem , gdy chcę chodzić na skos poczas gry nie jest to wykonalne ( mimo tego że zawsze było okej , nawet jedna mapę temu też , teraz jakoś się coś zepsuło ), chodzi się jak jakieś drewno , próbowałem w confingu cl_forwardspeed 400 , cl_backspeed 400 lecz nie działa , bez skutku. Macie może jakieś inne rozwiązania bo to strasznie utrudnia grę zwłaszcza na Codzie ; ) Dzięki , pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności