Serwer, na którym nadano karę: DD2 only 2
Rodzaj kary: ban
Powód kary: Nie otrzymalem powodu tylko smieszne wstaw screeny ktorych nie mam .... mam non steam cs 1.6 v4.3
Data nadania kary: 18.08.2022 z demka wynika 21;46
Nick z gry: pogo
Opis zdarzenia: Szanuje Nakashiego ale stwierdzajac ze mam obejrzec demko obejrzalem i stwierdzilem ze nic zbytnio zaskakujacego tam nie ma.. gram tu od ponad 6 miesiecy i nigdy nikt sie nie skarzyl ze jestem podejrzany w takim samym stylu gram zawsze raz mam lepsze dni raz gorsze nie mam wiecznie statystyk 50:0 ze mozna mnie oskarzac o tak denne za przeproszeniem ze jestem podejrzany... odwoluje sie od bana bo jest nie uzasadniony... nie wykryto u mnie nic i nigdy nie wykryte bedzie bo nigdy na czitach nie gralem... a posadzenie za przeproszeniem znow z dupy podejrzeniem ze dziwnie wchodze na longi z awp... bez jaj trzeba bylo zobaczyc jak zaczynalem gre na serwerze ze za kazdym razem bylo tak samo i nigdy nic nie mialem... Wiec prosze o odbanowanie mnie skoro nawet Admin nie podal szczegolowego powodu dla ktorego mialbym zostac z banowanym!!! zero powodow . a powod wstaw screen to mozna powiedziec komu innemu nie bede popychadlem i nie bede tutaj błagal o odbanowanie... gdyz znam swoja racje i wiem ze nic nie mam a oskarzanie mnie o cos czego nie ma to juz gruba przesada! rozumie mozna bylo dac mi kicka ze tam przeklinam ze czasami cos kogos pocisne ze raz czy dwa nie wykonam celow ale nie za takie cos...
Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: nie! nie przyznaje bo nic nie zrobilem, a ze za przeproszeniem podejrzenia wyssane sa z palca... latwo kogos szkalowac skoro nic czlowiek nie ma. tyle w temacie...